PAK DITË PASI U BË BABA/ Këngëtari shqiptar jep sërish lajmin e bukur (FOTO) – AlpeGossip
PAK DITË PASI U BË BABA/ Këngëtari shqiptar jep sërish lajmin e bukur (FOTO)

PAK DITË PASI U BË BABA/ Këngëtari shqiptar jep sërish lajmin e bukur (FOTO)

Këngëtari shumë i dashur për publikun dhe ndër më të komentuarit në media, Albatrit Muqiqi javën e kaluar u bë baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij Egzona solli në jetë binjakë, një djalë dhe një vajzë.

Lajmin e ardhjes në jetë të dy engjujve çifti e ndau me fansat në Instagram duke postuar një foto të mrekullueshme.

Albatriti dhe Egzona kanë edhe një vajzë me emrin Amelia me të cilën postojnë shpesh foto e video në Instagram.

Mirëpo vetëm pak ditë pas ardhjes në jetë të binjakëve, Albatriti ka dhënë një tjetër lajm të bukur për fansat.

Ai ka lajmëruar se shumë shpejt do të sjellë këngën e tij të re me titull: “Nuk e meriton”.