ÇFARË PO NDODH? Vetëm 3 ditë larg finales, futen 2 “banorë të rinj” në shtëpinë e BBV – AlpeGossip
ÇFARË PO NDODH? Vetëm 3 ditë larg finales, futen 2 “banorë të rinj” në shtëpinë e BBV

ÇFARË PO NDODH? Vetëm 3 ditë larg finales, futen 2 “banorë të rinj” në shtëpinë e BBV

ta të dy ishin kryefjala e BBV 1. Po flasim për Ilir Shaqirin dhe Donald Veshaj, njëkohësisht dyshja që u përball “”kokë më kokë” për çmimin e madh.

Sonte ata do të rikthehen në shtëpinë e BBV si surpizë e finalsitëve dhe këtë e bëri të dituar moderatorja e emisionit Arbana Osmani.

Gjithashtu edhe Donaldi pak minuta më parë  e ka zbuluar vetë  përmes një postimi në “Instagram”, ku lajmëroi ndjekësit e tij që në darkë të jenë sy dhe veshë nga ekrani pasi ai do i bashkohet katër banorëve të Big Brother Vip.