E TËRHEQ ZVARRË DHE E TSHTRIN PËRTOKË/ Çmendet Eglein Lakrori, shihni çfarë i bën Ermalit (VIDEO) – AlpeGossip
E TËRHEQ ZVARRË DHE E TSHTRIN PËRTOKË/ Çmendet Eglein Lakrori, shihni çfarë i bën Ermalit (VIDEO)

E TËRHEQ ZVARRË DHE E TSHTRIN PËRTOKË/ Çmendet Eglein Lakrori, shihni çfarë i bën Ermalit (VIDEO)

Këtë të mërkurë aktori, producenti dhe moderatori shumë i dashur për publikun, Ermal Mamaqi, ka publikuar në profilin e tij të Instagramit një video ku i ftuar në një dasmë, ka refuzuar të kërcejë por aktori i njohur i humorit, Eglein Laknori, ka bërë cmos që ai t’i bashkëngjitet valles.

Egleini e ka tërhequr zvarrë dhe më pas e ka shtrirë përtokë, në mes të të ftuarve. Videoja e publikuar është pritur me shumë te qeshura nga ndjekësit.

Mos kërce po deshe……

Gepostet von Eglein Laknori am Sonntag, 29. Dezember 2019