TRE BREZA NË NJË POZË/ Ky është urimi i bukur i Ledri Vulës (FOTO) – AlpeGossip
TRE BREZA NË NJË POZË/ Ky është urimi i bukur i Ledri Vulës (FOTO)

TRE BREZA NË NJË POZË/ Ky është urimi i bukur i Ledri Vulës (FOTO)

Ledri Vula uroi me një foto të veçantë. Ai ashtu si shumë prej të famshmëve të tjerë, zgjodhi një foto interesante për ta uruar Vitin e Ri. Reperi u fotografua bashkë me gjyshin dhe babanë, që të tre të veshur me bluza njësoj.

 

Fotografia e tij mori komente të shumta nga ndjekësit, të cilët e uronin me ratin e ndërrimit të moteve.foto galeri foto galeri