Tani në armiqësi me Ritën për Dua Lipën? Bebe Rexha kapet “MAT” me këtë të fundit (FOTO) – AlpeGossip
Tani në armiqësi me Ritën për Dua Lipën? Bebe Rexha kapet “MAT” me këtë të fundit (FOTO)

Tani në armiqësi me Ritën për Dua Lipën? Bebe Rexha kapet “MAT” me këtë të fundit (FOTO)

Këngëtaret shqiptare Rita Ora dhe Bebe Rexha ka kohë prej kur shquhet për miqësinë e fortë me njëra-tjetrën.

Bashkë i kemi parë në evente të ndryshme, teksa kjo afërsi u bë shkas që të supozohet për një front të dy vajzave kundër një tjetër ylli shqiptar, Dua Lipës.

Bebe në vazhdimësi u supozua që mban krahun e Rita Orës por së fundmi, gjërat kanë ndryshuar dhe ajo po shihet më shumë me Duan.

Kaq ka mjaftuar që Bebe të akuzohet se e ka harruar Ritën, ndonëse Bebe ka deklaruar se i ka mikesha mjaft të mira të dyja.

Megjithatë së fundmi Bebe dhe Dua janë kapur sërish “mat” duke darkuar në një prej restoranteve më të mira në Londër.

Fakti që Rita dhe Bebe nuk poastuan asnjë foto bashkë në shfaqejen e Victorua’s Secret dhe tani takimet e shpeshta me Duan na bën të dyshojmë akoma më shumë që mardhënia mes Bebe-s dhe Ritës është ftohur.