LUANA PUBLIKOI FOTON SEKSI/ Komenti i Linda Rei nuk pritej: Zot… – AlpeGossip
LUANA PUBLIKOI FOTON SEKSI/ Komenti i Linda Rei nuk pritej: Zot…

LUANA PUBLIKOI FOTON SEKSI/ Komenti i Linda Rei nuk pritej: Zot…

Luana Vjollca është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar.  Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me fustan të verdh edhe një kurorë mbi kokë. Menjëherë fansat kanë reaguar duke e komplimentuar një ndër ta ishte dhe trasgjinorja Linda Rei.

O zot ruaje mbretëreshën“: ishte shkrimi i Lindës