U FSHI TANI/ Linda Rei acarohet keq me Robert Berishën por për faj të Tunës apo Noizyt (FOTO) – AlpeGossip
U FSHI TANI/  Linda Rei acarohet keq me Robert Berishën por për faj të Tunës apo Noizyt (FOTO)

U FSHI TANI/ Linda Rei acarohet keq me Robert Berishën por për faj të Tunës apo Noizyt (FOTO)

Linda Rei u bë vitin e kaluar një nga personazhet më të përfolur, pasi pranoi hapur jetën e saj dhe kthimin nga mashkull në femër. Pavarësisht se nuk është prezente ne ekranin shqiptar, është shumë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë momente nga jeta e saj personale.

Së fundmi Linda ka publikuar një foto në instastory ku shihet Noizy me Robert Berishën dhe ajo i thotë këtij të fundit që do t’i bëjë unfollow. Noizy s’besojmë të ketë gisht këtu, por duke llogaritur kohën në cilën është postuar kjo foto, mos vallë lidhet me paraqitjen e Tunës në “Xing me Ermalin” duke qenë se Roberti dhe kunata e tij si kanë punët mirë fare.

Nuk e dimë se cila është arsyeja e vërtetë pasi këtë e di vetëm Linda, por e vetmja gjë që dimë është se ajo nuk i ka bërë ende “unfollow” Robertit dhe me siguri ato emoji si e acaruar kanë qenë në kuadër të shakasë.