KEJSI PUBLIKON PAMJET/ Stresi në burg kurse vjehrra e tij hedh valle: Do kërcej për dhëndrin se e kam… (FOTO) – AlpeGossip
KEJSI PUBLIKON PAMJET/ Stresi në burg kurse vjehrra e tij hedh valle: Do kërcej për dhëndrin se e kam… (FOTO)

KEJSI PUBLIKON PAMJET/ Stresi në burg kurse vjehrra e tij hedh valle: Do kërcej për dhëndrin se e kam… (FOTO)

E fejuara e Stresit, gjatë gjithë kësaj periudhë të vështirë që reperi po kalon, teksa ndodhet ende i arrestuar, i ka qëndruar pranë dhe e ka treguar hapur të gjithë dashurinë dhe lidhjen e fortë që duket se kanë.252065ec-02a9-430a-97b6-d6ba881fe905

Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagram, ku ndodhet në një ditëlindje të një vogëlusheje, ndërsa ka shkëputur një moment nga kërcimi i nënës së saj.

Ajo që është më pikante në këtë foto, është përshkrimi që i ka bërë…

“Kur del vallja e Tropojës e mami thotë ‘e kam dhëndrin tropojan unë, ta kërcej iher për të”, ka shkruar bukuroshja brune.