Fansja i thotë ”gjynah që jeton” dhe ia bën me gisht/ Tayna i kthen përgjigjen më ironike të mundshme (FOTO) – AlpeGossip
Fansja i thotë ”gjynah që jeton” dhe ia bën me gisht/ Tayna i kthen përgjigjen më ironike të mundshme (FOTO)

Fansja i thotë ”gjynah që jeton” dhe ia bën me gisht/ Tayna i kthen përgjigjen më ironike të mundshme (FOTO)

Tayna është reperja më e përfolur e momentit në vendin tonë dhe mesa duket ka ndërmend të vazhdojë të jetë. Ajo së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re “Doruntina” që po rezulton mjaft e suksesshme. Edhe pse ka vetëm disa muaj që është bërë pjesë e tregut muzikor shqiptar ndiqet nga një numër i madh fansash në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive në INSTAGRAM ku publikon foto e video të ndryshme për ndjekësit e saj të shumtë. Fotoja e saj e fundit është me të vërtetë shumë seksi dhe këngëtarja e njohur mori shumë komente, por një fanse i ka lënë një koment aspak të hijshëm.

Ajo i ka thënë Taynës “gjynah që jeton” dhe ka vendosur një emoji me gishtin e mesit, por reperja e ruajti qetësinë dhe i ktheu përgjigje me anë të një pyetjeje: Mos me jetu unë me kë merresh ti?