NJË PICASSO NË FAMILJE/ Fjolla Morina zbulon talentin e vajzës së saj katër vjeçe (FOTO) – AlpeGossip
NJË PICASSO NË FAMILJE/ Fjolla Morina zbulon talentin e vajzës së saj katër vjeçe (FOTO)

NJË PICASSO NË FAMILJE/ Fjolla Morina zbulon talentin e vajzës së saj katër vjeçe (FOTO)

Këngëtarja Fjolla Morina,e cila së fundmi ka qenë shumë e përfolur në media për shkak të dukjevë te saj dhe projektit të ri muzikor,është nëne e dy vajzave, Lediana dhe Alayah.

 

Teksa vajza e madhe, Lediana preferon të qëndrojë larg kamerave,fotove e videove, Alayahn e shohim shpesh në InstaStoryn e këngëtares.

Edhe këtë pasdite këngëtarja Morina ka ndarë me ndjekësit e saj talentin e së voglës Alayah.Në një bllok shihen piktura të ndryshme të vizatuara nga vetë ajo dhe Fjolla me anë të një videoje i ka publikuar në InstaStory. Alayah ka zgjedhur të vizatojë personazhe vizatimore,Pizën në Itali,një top , një mace,një shtëpi,si dhe ka shkruar emrin e të ëmës .“Vajza ime e talentuar” ka shkruar Fjolla duke u shfaqur si një nënë krenare për të bijën,pikturat e së cilës janë mjaft të lezetshme.Kujtojmë se Alayah është vetëm katër vjeç.