ERA ISTREFI POSTON KËTË FOTO/ Bukuroshja shqiptare tërheq vëmendjen e… (FOTO) – AlpeGossip
ERA ISTREFI POSTON KËTË FOTO/ Bukuroshja shqiptare tërheq vëmendjen e… (FOTO)

ERA ISTREFI POSTON KËTË FOTO/ Bukuroshja shqiptare tërheq vëmendjen e… (FOTO)

Rita Ora dhe Era Istrefi kanë qenë shumë të sukesshme këtë vit, Elena Ora i lë këtë koment Erës…

Ato jane dy këngëtare shqiptarë të cilat po lënë gjurmë me muzikën e tyre, edhe pse Era në fillim të karrierës ndërsa Rita ka disa vite pjesë e skenës ndërkombëtare.

Era së fundmi ka bërë një postim në rrjetin social Instagram, foto kjo ku ajo duket shumë bukur dhe kështu ka tërhequr vëmendjen e motrës së Rita Orës, Elenës.

Ajo e quan bukuroshe këngëtaren shqiptare dhe kështu ka treguar se e pëlqen Erën…