Mamaja i lë djalit një prezervativ, por ja pse po shkrihen së qeshuri njerëzit (FOTO) – AlpeGossip
Mamaja i lë djalit një prezervativ, por ja pse po shkrihen së qeshuri njerëzit (FOTO)

Mamaja i lë djalit një prezervativ, por ja pse po shkrihen së qeshuri njerëzit (FOTO)

Një mama e kujdesshme vendosi t’i lërë një postim djalit të saj, përpara takimit që do kishte ai me një vajzë.

E shqetësuar se ai do bënte seks të pambrojtur, mamaja i la një prezervativ.

 

“E di që je rritur tani dhe unë jam krenare për ty. Kur të vijë Ashley sonte, nëse gjërat bëhen serioze, sigurohu që të jesh i mbrojtur. Përdor këtë,” shkruante ajo.

Por nuk është kjo arsyeja përse rrjeti po qesh me këtë mama.

Sipas tyre, ajo e ka gozhduar prezervativin.

Në këtë mënyrë, i ka bërë vrima, duke e bërë të papërdorshëm.