“NË GJENDJE KRITIKE PËR JETËN”/ Zbulohet gjendja shëndetësore e Muharrem Ahmetit – AlpeGossip
“NË GJENDJE KRITIKE PËR JETËN”/ Zbulohet gjendja shëndetësore e Muharrem Ahmetit

“NË GJENDJE KRITIKE PËR JETËN”/ Zbulohet gjendja shëndetësore e Muharrem Ahmetit

Muharrem Ahmeti, këngëtari i njohur i muzikës tallava ishte në gjendje të rënduar shëndetësore para disa javësh.

Reagoi vetëm miku i tij Kristian Xhaferaj, i cili i kërkoi ndjekësve të luteshin për shëndetin e Muharremit, por nuk u bë më asnjë koment për të.

Megjithatë, këngëtarja Alida Duka ka thyer heshtjen duke i treguar të gjithëve se Muharremi është kthyer në punë.

Me anë të disa postimeve në Instastory, ajo tregoi se këtë të premte do performojë së bashku me Muharremin në një klub nate në Manchester.

Kjo i zbuloi të gjitha rreth shëndetit të këngëtarit, i cili duket se është mirë dhe në gjendje për ti dhuruar atmosferë publikut shqiptar dhe jo vetëm.