BASHKËPUNIMI ME DAVID GUETTA-N/ Këngëtarja shqiptare sapo dha lajmin fantastik – AlpeGossip
BASHKËPUNIMI ME DAVID GUETTA-N/ Këngëtarja shqiptare sapo dha lajmin fantastik

BASHKËPUNIMI ME DAVID GUETTA-N/ Këngëtarja shqiptare sapo dha lajmin fantastik

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha do të vijë së shpejti në një bashkëpunim me David Guetta.

‘Say My Name’ titullohet kënga që do të jetë pjesë e videoklipit të ri të DJ francez me Beben.

Ky është albumi i shtatë i DJ dhe është titulluar ‘7’.

Përveç Bebe Rexhës, ai ka bashkëpunuar dhe me erma të mëdhenj të muzikës si Justin Bieber, Nicki Minaj dhe Lil Uzi Vert.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë i Bebes dhe David. Ata kanë sjellë së  bashku edhe ‘Hey Mama’.