Vetëm 4 ditë dhe 1.3 milionë shikime/ Kjo është kënga shqiptare që po bëhet HIT me ritme të shpejta (VIDEO) - AlpeGossip
Vetëm 4 ditë dhe 1.3 milionë shikime/ Kjo është kënga shqiptare që po bëhet HIT me ritme të shpejta (VIDEO)

Vetëm 4 ditë dhe 1.3 milionë shikime/ Kjo është kënga shqiptare që po bëhet HIT me ritme të shpejta (VIDEO)

Suksese në prezantimin e hiteve të ndryshme deri tani kemi parë shumë, por si ky për të cilin do flasim tani vështirë se jam gjejmë konkurrentin.

Ka vetëm 4 ditë që është lancuar në YouTube dhe duket se bashkëpunimi mes Dafina Zeqirit dhe Lumi B me titull “Kalon” ka arritur të marrë plot 1.3 milionë views.

“Kalon” është bashkëpunimi i tretë radhazi i dy artistëve ndërsa Dafina Zeqiri ashtu siç na ka treguar së fundmi ndodhet në Kosovë duke mbajtur koncerte nëpër trojet shqiptare