MË E MIRË E ËMA SE E BIJA/ Njihuni me mamanë super yll të Afrona Dikës (FOTO) - AlpeGossip
MË E MIRË E ËMA SE E BIJA/ Njihuni me mamanë super yll të Afrona Dikës (FOTO)

MË E MIRË E ËMA SE E BIJA/ Njihuni me mamanë super yll të Afrona Dikës (FOTO)

Partnerja e Bleros, Afrona Dika, është një ndër femrat më të ndjekura në rrjete sociale, ku tërheq shpesh vëmendjen me bukurinë e saj dhe pozat joshëse.

Së fundmi, ajo ka publikuar në Instastory një foto të mamasë së saj dhe me siguri të gjithëve i kanë ngelur sytë.

Mamaja e Afronës duket si një vajzë e re, e cila ka të njëjtat tipare me të bijën, mirëpo në ndryshim me Afronën, ajo është brune.

“Mamaja ime e bukur”, shkruan Afrona krahas postimit ku etiketon të ëmën.