BASHKËPUNIMI I VITIT/ Publikohet kënga e Elvana Gjatës dhe Ardian Bujupit (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
BASHKËPUNIMI I VITIT/ Publikohet kënga e Elvana Gjatës dhe Ardian Bujupit (FOTO+VIDEO)

BASHKËPUNIMI I VITIT/ Publikohet kënga e Elvana Gjatës dhe Ardian Bujupit (FOTO+VIDEO)

Prej disa ditësh po pritej me padurim që Elvana Gjata dhe Ardian Bujupi të publikonin bashkëpunimin e tyre të parë. Më në fund dyshja e ka publikuar këngën në Youtube shoqëruar me videoklip.

Kënga mban titullin “Meine Liebe” dhe teksti është shkruar nga vetë artistët si dhe Dominik Lange.

Në klip Elvana shfaqet larg fustaneve me xixa, por me një tjetër pamje, me pantallona e këmishë teksa pikturon një femër.

“Meine Liebe” është pëlqyer shumë dhe brenda pak orëve ka arritur mijëra klikime në Youtube. Ndiqeni më poshtë.