VAJZAT ME MIKROBIKINI DHE MESHKUJT ME ALKOOL/ “Tërbohet” rinia shqiptare në jug të Shqipërisë (FOTO) – AlpeGossip
VAJZAT ME MIKROBIKINI DHE MESHKUJT ME ALKOOL/ “Tërbohet” rinia shqiptare në jug të Shqipërisë (FOTO)

VAJZAT ME MIKROBIKINI DHE MESHKUJT ME ALKOOL/ “Tërbohet” rinia shqiptare në jug të Shqipërisë (FOTO)

Shqipëria është përfshirë nga temperatura të larta si rezultat i një vale të nxehti afrikan.

Kjo ka bërë që të rinjtë gjithnjë e më tepër të shkojnë drejt plazheve apo pishinave.

Por si argëtohet rinia në plazhet shqiptare dhe jo vetëm, do e shihni vetë. Fotot e mëposhtme tregojnë situatën aktuale nëpër plazhet e vendit, ku lokalet organizojmë vazhdimisht evente argëtuese për të rinjtë.