I DHANË FUND MARTESËS/ Arbenita thumbon keq Feron: Gratë shqiptare dalin me meshkuj të shëmtuar – AlpeGossip
I DHANË FUND MARTESËS/ Arbenita thumbon keq Feron: Gratë shqiptare dalin me meshkuj të shëmtuar

I DHANË FUND MARTESËS/ Arbenita thumbon keq Feron: Gratë shqiptare dalin me meshkuj të shëmtuar

Pak ditë më parë në media u raportua se Fero dhe Arbenita mund t’i kishin dhënë fund martesës. Dyshja e hoqën njëri-tjetrin në rrjete sociale pasi modelja zbuloi se Neymar i kishte shkruar.

I dhanë fund martesës, Arbenita thumbon keq Feron: Gratë

Lajmi u konfirmua më vonë nga vetë Fero gjatë një videoje live ku u shpreh me nota tallëse: M’ka lënë Arbenita, jam duke vuajtur. Jam duke vuajtur. Kismet Arbenitës do ja bëj 10 muzika se jam duke vuajtur.

I dhanë fund martesës, Arbenita thumbon keq Feron: Gratë

Së fundmi Arbenita ka shpërndarë një postim që duket si thumb për ish-partnerin. “Dua Lipa po mban gjallë kulturën shqiptare, pasi po del me meshkuj të shëmtuar siç bëjnë gratë shqiptare”, shkruhet në postim.