“DO FILLOJ NJË HISTORI DASHURIE”/ Arjola vendos të ndihmojë Monikën: Ta shpikim? (VIDEO) – AlpeGossip
“DO FILLOJ NJË HISTORI DASHURIE”/ Arjola vendos të ndihmojë Monikën: Ta shpikim? (VIDEO)

“DO FILLOJ NJË HISTORI DASHURIE”/ Arjola vendos të ndihmojë Monikën: Ta shpikim? (VIDEO)

Monika dhe Arjola kanë biseduar ditën e sotme në oborrin e shtëpisë, ku në një moment Lubonja shprehet se do të “fillojë një histori dashurie”.

Biseda:

Monika: Do filloj një histori dashurie, e ta shohin këta

Arjola: Edhe ti, edhe ty të kishim mangët.

Monika: Po tani çfarë të bëj, do ta filloj

Arjola: Po filloje moj motër, ça të them. Do të të shtyj? Me çfarë mund të të ndihmoj Monë e dashur?

Monika: Këtë do të kërkoj, do kërkojmë një histori dashurie për Monën

Arjola: Ta shpikim?

Monika: Ta shpikim, ta gjejmë, ta rigjejmë, ta ftojmë edhe një dashuri të re.