“TONAT T’MIRA…”/ Ylli Limani po kërkon të dashur dhe ky është kushti i vetëm që ka – AlpeGossip
“TONAT T’MIRA…”/ Ylli Limani po kërkon të dashur dhe ky është kushti i vetëm që ka

“TONAT T’MIRA…”/ Ylli Limani po kërkon të dashur dhe ky është kushti i vetëm që ka

Ylli Limani ka tëhequr vëmendjen e ndjekësve me një postim të bërë së fundmi, ndonëse duket që është vetëm një batutë e tij.

Ylli Limani po kërkon të dashur dhe ky është kushti i

Ai ka shkruar se i ka të gjitha të mirat, por i mungon një vajzë për seriozisht në krahë.

Ylli Limani po kërkon të dashur dhe ky është kushti i

“Tonat t’mirat po. Veç edhe një femër për seriozisht edhe u kapëm”, ka shkruar Ylli në fotot nga pushimet.

Ylli Limani po kërkon të dashur dhe ky është kushti i

Ylli Limani po kërkon të dashur dhe ky është kushti i