Luana tregon të pasmet bombastike por ky detaj në foto bën të plas “hataja” në rrjet – AlpeGossip
Luana tregon të pasmet bombastike por ky detaj në foto bën të plas “hataja” në rrjet

Luana tregon të pasmet bombastike por ky detaj në foto bën të plas “hataja” në rrjet

Në këto ditë pushimi, larg ekranit, Luanën po e shohim të vizitojë vende të ndryshme të Shqipërisë e Kosovës duke publikuar edhe foto me të cilat tërheq shumë vëmendjen.

Kështu ndodhi edhe pak më parë kur Luana postoi një foto me pamje nga malet, por që nuk kishin si të mos binin në sy të pasmet e saj bombastike.

“O malet’ e Shqipërisë e ju o lisat’ e gjatë”, shkruan këngëtarja në përshkrimin e fotos dhe kaq u desh që mes komenteve të plaste gallata.

“Dhe ju b*thë bukuroshe që ju kam ëndërr ditë e natë”, “Uhhh ça malesh ka Luana”, “Po se ne lisat po kqyrim”, “Sa male të mëdha”, janë disa nga komentet e shumta në foton e Luanës.