“TË URREJ,MOS MU AFRO”/ Emina Cunmulaj i kthehet Anxhelina Hadërgjonajt – AlpeGossip
“TË URREJ,MOS MU AFRO”/ Emina Cunmulaj i kthehet Anxhelina Hadërgjonajt

“TË URREJ,MOS MU AFRO”/ Emina Cunmulaj i kthehet Anxhelina Hadërgjonajt

Këngëtarja e njohur Anxhelina Hadërgjonaj prej disa kohësh ka nisur plazhin dhe ka publikuar vazhdimisht foto me rroba banjo.

Këngëtarja është komentuar gjatë për bukurinë e saj dhe së fundmi edhe modelja e njohur Emina Cunmulaj i ka treguar publikisht se i ka zili format e Anxhelinës. Emina i ka lënë një koment që të gjithë e mendojnë kur shikojnë fotot e këngëtares.

“A e përmenda që të urrej! Çfarë trupi!”, i shkruan Emina Anxhelinës ndërkohë që kjo e fundit i kthen me disa emoji puthjesh.

“Do të vi aty për 4 ditë, mos mu afro me atë trup”, i ka shkruar Emina ndërkohë që Anxhelina ja kthen: “Do të doja të dukesha si ty pas 2 bebeve”.