VAJZA E NORËS DHE ROBERTIT FESTON DITËLINDJEN/ Ja si e uron këngëtari për së largu – AlpeGossip
VAJZA E NORËS DHE ROBERTIT FESTON DITËLINDJEN/ Ja si e uron këngëtari për së largu

VAJZA E NORËS DHE ROBERTIT FESTON DITËLINDJEN/ Ja si e uron këngëtari për së largu

Vogëlushja e këngëtares Nora Istrefi ditën e sotme feston ditëlindjen dhe mbush plot 4 vjeç. Në këtë ditë të shënuar deri më tani vetëm këngëtari e ka uruar publikisht të bijën përmes një postimi të ngrohtë në Insta Story.

Roberti aktualisht ndodhet në Gjermani dhe e ka uruar të voglën virtualisht në këtë mënyrë të këndshme: “Gëzuar ditëlindjen bijë, të do babi fort!”

Pas kësaj fotoje këngëtari ka publikuar një tjetër foto ku shfaqen të tre së bashku, si një familje e bashkuar dhe e lumtur.