“MË KËRCËNUAN ME JETË”/ Kiara shkrihet së qeshuri me deklaratën e Teas: Shumë e shëmtuar – AlpeGossip
“MË KËRCËNUAN ME JETË”/ Kiara shkrihet së qeshuri me deklaratën e Teas: Shumë e shëmtuar

“MË KËRCËNUAN ME JETË”/ Kiara shkrihet së qeshuri me deklaratën e Teas: Shumë e shëmtuar

E ftuar mbrëmjen e sotm në “Më lërë të flas”, ka qenë Kiara Tito.

Moderatorja i është përgjigjur zyrtarisht deklaratave të Tea Trifonit, e cila u shpreh në po të njëjtin emsion se Kiara dhe burri i saj i tezes e kanë kërcënuar me jetë.

Me të qeshur Kiara e ka mohuar, duke thënë që kjo bëhet e gjithë për vëmendje nga disa banorë dhe e ka konsideruar këtë veprim të shëmtuar.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Kjo nuk është e vërtetë

Donaldi: Ajo ishte shumë e prekur

Kiara: Vërtetë? Ka shumë personazhe që thonë gjëra për vëmendje. Është shumë e shëmtuar ajo që ka thënë