MOS E HUMBISNI/ Po ju cili tip jeni në palestër? Kjo video e Ermal Mamaqit do t’ju mekë së qeshuri - AlpeGossip
MOS E HUMBISNI/ Po ju cili tip jeni në palestër? Kjo video e Ermal Mamaqit do t’ju mekë së qeshuri

MOS E HUMBISNI/ Po ju cili tip jeni në palestër? Kjo video e Ermal Mamaqit do t’ju mekë së qeshuri

Moderatori dhe aktori i njohur i humorit Ermal Mamaqi është një nga personazhet që profilin e tij në Instagram shpesh herë e përdor dhe për të ndarë momente komike me ndjekësit e tij. Gjithashtu ai bëhet shumë herë pjesë e mediave online, për shkak të komenteve ngacmuese dhe plot humor që lë nëpër fotot e Vip-ave shqiptar.

Ditën e sotme moderatori i ‘Xing me Ermalin’ ka shpërndarë një video që ka shkrirë së qeshuri të gjithë fansat e tij. Në këtë video shihet në palestër duke prezantuar për të gjithë disa mënyra të ndryshme dhe qesharake që njerëzit përdorin për të bërë step.

Të shumtë kanë qenë ata që kanë reaguar në komente duke treguar se me të vërtet këta tipa i gjen në çdo palestër dhe se edhe ata vetë e bëjnë ashtu stepin. Vëmë bast që edhe ju jeni një nga këta njerëzit.

Ndiqni videon:

Tagg dikë që bën palestër😉 @h.p._ifbb_athlete @fit_express_tirana

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on