Mendoni se i keni parë të gjitha/ Këngëtarja Çiljeta na tregon dashurin e saj më të madhe…(VIDEO) – AlpeGossip
Mendoni se i keni parë të gjitha/ Këngëtarja Çiljeta na tregon dashurin e saj më të madhe…(VIDEO)

Mendoni se i keni parë të gjitha/ Këngëtarja Çiljeta na tregon dashurin e saj më të madhe…(VIDEO)

Çiljeta është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka shumë vite në skenë,   e cila së fundmi është komentuar shumë për lidhjen e saj të dashurisë me Alban Hoxhën.

Xhilaga ka qenë vazhdimisht e hapur për të folur për jetën e saj private dhe familjare.

Së fundmi ka postuar një video ku është është me djalin e saj Fernando. Duket se lidhja e tyre është goxha e ngushtë.

🐣🐼❤️Jeta ime❤️ #donnando

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Përgatiti:AlpeNews.al