Morena Taraku bie prej “LIGËS”/ Kjo është bukuroshja që ia zë vendin ME SUPER …..(FOTO) – AlpeGossip
Morena Taraku bie prej “LIGËS”/ Kjo është bukuroshja që ia zë vendin ME SUPER …..(FOTO)

Morena Taraku bie prej “LIGËS”/ Kjo është bukuroshja që ia zë vendin ME SUPER …..(FOTO)

Kaltrina Lulaj është bukuroshja pejane që më së shumti i kushton rëndësi “gymit” dhe “fitnessit”.
Ajo planifikon të bëhet pjesë e estradës kosovare gjatë kësaj vere.

Kaltrina ka refuzuar disa herë të bëjë fotoshooting, ndërsa, me pamjen e saj ua kalon shumë këngëtarëve aktuale të skenës tonë.

Në Instagram, ajo numëron mbi 40 milionë ndjekës, ku të shumta janë komentet rreth paraqitjeve të saj, që shpeshherë janë provokuese.