LUANA VJOLLCA POSTOI FOTO ME ARUSHIN/ Rashel Kolaneci e thërrët kështu para 1 milionë fansave (FOTO) - AlpeGossip
LUANA VJOLLCA POSTOI FOTO ME ARUSHIN/ Rashel Kolaneci e thërrët kështu para 1 milionë fansave (FOTO)

LUANA VJOLLCA POSTOI FOTO ME ARUSHIN/ Rashel Kolaneci e thërrët kështu para 1 milionë fansave (FOTO)

E komplimentojnë shumë fansa për fizikun e saj dhe për format seksi që ka dhe historia nuk mbaron me kaq.

Ne kemi parë episode të ndryshme që përveçse nga njerëzit e thjesht yjet e showbizz-it komplimentohen dhe mes tyre.

Luana Vjollca postoi në Instagram një foto teksa shfaqej me një arush të madh lodre duke ngrënë spagetti dhe në morinë e komenteve të shumta nuk ka munguar edhe ai i bukuroshes Rashel Kolaneci.

“Dy arush bebusha”, shkruan Rasheli në komentin e saj publik.

Sa të ëmbëla që janë vajzat e showbizz-it. Nuk i kursejnë asnjëherë fjalët e mira për njëra-tjetrën.