Flori Mumajesi i tha “Të dua” dhe të gjithëve u shkoi mendja tek… (FOTO) – AlpeGossip
Flori Mumajesi i tha “Të dua” dhe të gjithëve u shkoi mendja tek… (FOTO)

Flori Mumajesi i tha “Të dua” dhe të gjithëve u shkoi mendja tek… (FOTO)

Ndarja nga Elvana e ka bërë Florin të jetë më tepër në qendër të vëmendjes sa herë bëhet fjalë për femrat me të cilat është përfolur për lidhje. Këngëtari ka bashkëpunuar për një kohë të gjatë me Elvanën, ndarja me të cilën duket se e ka lënë goxha të lënduar. Edhe pse këngëtari duket se është i përqëbdruar totalisht tek vetja dhe karriera e tij, janë detaje që e lidhin sërish bashkë me Elvanën. Edhe pse u tha se ai nisi një lidhje me noderatoren kosovare, Liberta Spahiu, gjithçka mbeti në nivelin e thashethemit.

Ndërsa këtë herë Flori serish nga cmon kuriozët me postimin e radhës. Ai ka publikuar një Instastorie me fjalët: I love you ( Të dua).

Kujt vallë i dedikohet ky postim?