GJITHMONË BASHKË/ Lindit dhe Venerës nuk iu ndahet shpirti nga Tirana (FOTO) – AlpeGossip
GJITHMONË BASHKË/ Lindit dhe Venerës nuk iu ndahet shpirti nga Tirana (FOTO)

GJITHMONË BASHKË/ Lindit dhe Venerës nuk iu ndahet shpirti nga Tirana (FOTO)

Ndërkohë që në verë Tirana boshatiset edhe nga banorët e saj për shkak të vapës, në kërkim të freskisë dhe detit, dy këngëtarët shqiptarë nga Maqedonia, Venera Lumani dhe Lind Islami janë parë në baret e Tiranës.

Nuk dihet nëse janë për punë apo për pushime, por kohët e fundit dy këngëtarët e talentuar, të cilët janë çift në jetë, kanë pasur disa projekte, të cilat i kanë mbajtur të angazhuar në Tiranë. Tek edicioni i fundit i festivalit “Kënga Magjike”, Venera ishte në jurinë e të rinjve, ndërkohë që Lind Islami ishte konkurrent te këngëtarët Big. Çifti është mjaft i pëlqyer për stilin e muzikës që lëvron si dhe për talentin e spikatur.