LUANA “ÇMEND” ZVICRËN/ Poston foton me të pasmet bombastike… – AlpeGossip
LUANA “ÇMEND” ZVICRËN/ Poston foton me të pasmet bombastike…

LUANA “ÇMEND” ZVICRËN/ Poston foton me të pasmet bombastike…

Gati për shfaqje!
Mesa duket Luana Vjollca këto kohë po i përkushtohet shumë pasionit të saj të dytë, muzikës.
Ajo ka posuar një foto me lokacion në Gjenevë, ku duket se ka shkuar për të performuar para fansave .
Por para shfaqjes Luana ka vendosur që të na e heqë  “trurin” , me nje veshje sportive, flokë të çrregullt dhe të pasme bombastike, Luana po që di të tërheqë vëmendje.

 

View this post on Instagram

Show day

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on