PO KËRCENTE/ Aulona Musta rrëzohet në mes të emisionit (FOTO) – AlpeGossip
PO KËRCENTE/ Aulona Musta rrëzohet në mes të emisionit (FOTO)

PO KËRCENTE/ Aulona Musta rrëzohet në mes të emisionit (FOTO)

Mbrëmjen e sotme nisi emisioni “Thumb on” dhe këtë sezon Aulonën dhe Fatmën do i shohim në ekranin e Ora News. Mirëpo që në nisje të emisionit pati një incident.

Dy moderatoret e nisën emisionin duke kërcyer me këngën “Lulija”, por duke kërcyer Aulona rrëshkiti.

Papritur moderatorja u gjend në tokë dhe i kërkoi ndihmë Fatmës.

Fatma nisi të qeshte dhe më pas kaloi në publicitet.