Adelina Tahiri dhe milioneri bëjnë gati dhomën e bebit, shihni në ç'luks do jetojë i vogli - AlpeGossip
Adelina Tahiri dhe milioneri bëjnë gati dhomën e bebit, shihni në ç’luks do jetojë i vogli

Adelina Tahiri dhe milioneri bëjnë gati dhomën e bebit, shihni në ç’luks do jetojë i vogli

Adelina Tahiri, këngëtarja e shumë komentuar për martesën me milionerin maqedonas Serjoza Markov, është në muajt e parë të shtatzënisë.

Adelina dhe Serjoza do të bëhen prindër të një djali për të cilin kanë filluar përgatitjet që tani.

Këngëtarja ka zbuluar sot me anë të një videoje në Instagram dhomën e bebit.

Adelina ka zgjedhur ngjyrën e bardhë për dhomën me detaje ngjyrë floriri.

Nga video shihet krevati i bebit, komodina mbi të cilën është vendosur një orë me ëngjëll, dy abazhura dhe në cep disa babagjysha lodër të paketuara.