I HABIT TË GJITHË/ Bardhi: Kam një lidhje pezull jashtë. I kërkoj falje vajzës që e dua – AlpeGossip
I HABIT TË GJITHË/ Bardhi: Kam një lidhje pezull jashtë. I kërkoj falje vajzës që e dua

I HABIT TË GJITHË/ Bardhi: Kam një lidhje pezull jashtë. I kërkoj falje vajzës që e dua

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” mbrëmjen e djeshme u realizua loja e sekreteve, ku banorët rrëfyen sekretet e tyre personale.

Një rrëfim që i habiti të gjithë, sidomos Sarën, ishte ai i Bardhit, i cili tregoi se ka lënë një lidhje pezull jashtë shtëpisë së “Big Brother”.

“Unë kam lënë një lidhje pezull jashtë. Kam pasur një vajzë që e kam njohur 3 javë para se të futesha këtu, isha në kontakt dhe e kam takuar dy herë dhe kishim pëlqim, por jo lidhje. E kemi lënë pezull. Unë tani e kam gjetur këtu lidhjen time dhe dua t’i kërkoj falje asaj vajzës atje që e dua fort”, tha ai.