ORIOLA KISHTE HASHASH NË MAKINË? Këto janë VIP-et shqiptare që e pinë para të gjithëve – AlpeGossip
ORIOLA KISHTE HASHASH NË MAKINË? Këto janë VIP-et shqiptare që e pinë para të gjithëve

ORIOLA KISHTE HASHASH NË MAKINË? Këto janë VIP-et shqiptare që e pinë para të gjithëve

Lajmi që Oriola Marshi u kap me hashash në automjet së bashku me dy miqtë e saj, dhe buja që bëri nëpër media na bëri të kujtojmë tërë ata VIP-a që e kanë pirë hashashin dhe e kanë shfaqur si të ishte i legalizuar.

Edhe pse fjalët që thuhen për modelen s’janë ende të konfirmuara, pasi siç tha e ëma e saj ka një javë që ndodhet në Vienë

Më poshtë ALPEgossip.al do t’iu paraqesë disa nga VIP-at që e tregojnë haptazi konsuminin e hashashit.

Anxhelina Hadërgjonaj

Beatrix

Enca Haxhia

Noizy

Stresi