Pas videos në hotel, tani Genta e BB tregon si bëri seks deri në 2 të NATËS (FOTO) – AlpeGossip
Pas videos në hotel, tani Genta e BB tregon si bëri seks deri në 2 të NATËS (FOTO)

Pas videos në hotel, tani Genta e BB tregon si bëri seks deri në 2 të NATËS (FOTO)

Disa javë më parë, ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi, erdhi në qendër të vëmendjes së mediave pas postimit të një videoje në profilin e saj në Instagram, ku shfaqej në dhomën e një hoteli ku kishte kaluar natën me të dashurin.

Video u përhap me shpejtësi në rrjet, gjë që e revoltoi Gentën dhe bëri që ajo të deklaronte se do të mbyllte llogarinë e saj në Instagram. Mirëpo, pas videos së bujshme, disa minuta më parë Genta ka tërhequr sërish vëmendjen e të gjithëve kur ka treguar në Instastory për marrëdhënien seksuale deri në 2 të natës.

“Kur ke bërë sex për herë të fundit?”- e pyet një fanse.
“Atë natë që u ktheva në 2…”- i përgjigjet troç ish-konkurentja.