PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Klea Huta zbulon si duket fëmija i ardhshëm i çiftit (FOTO) – AlpeGossip
PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Klea Huta zbulon si duket fëmija i ardhshëm i çiftit (FOTO)

PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Klea Huta zbulon si duket fëmija i ardhshëm i çiftit (FOTO)

Elgit Doda dhe Klea Huta janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar të cilët që në momentin që treguan publikisht lidhjen e tyre janë kthyer në dyshen më të përfolur në median rozë.

Ata shpesh herë kanë folur për marrëdhënien e tyre dhe planet që kanë bërë tu martuar dhe për të krijuar familje. Vetëm pak javë më parë u përfol në media se Klea ishte në pritje të ëmbël, mirëpo moderatorja e hodhi poshtë lajmin duke thënë se gjithçka ishte një keqkuptim.

Por ndonëse ende nuk është në pritje të ëmbël, Klea i ka të qarta idetë se si do që  vajza  e saj të duket. Ajo ka publikuar së fundmi një video ku shihet me një filtër në fytyrë dhe pranë saj ka shkruar: “Uroj që vajza ime të më ngjajë mua. Më fal dashuri”, duke etiketuar edhe Elgitin.