NUK DO TA NJIHNI/ Fifi bëhet bjonde dhe duket si tjetër njeri (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO TA NJIHNI/ Fifi bëhet bjonde dhe duket si tjetër njeri (FOTO)

NUK DO TA NJIHNI/ Fifi bëhet bjonde dhe duket si tjetër njeri (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fifi është kthyer në një ndër personazhet më të komentuara në media që gjithmonë tërheq vëmendjen jo vetëm me këngët e saj që kthehen në hite,  por edhe me jetën private.

Që nga dalja e saj e parë, Fifi ka ndryshuar shpesh look, mirëpo prej kohësh ajo ka mbajtur flokët e gjatë dhe të zeza.

Por së fundmi të gjithë janë habitur nga ndryshimi drastik i këngëtares së njohur. Ajo ka publikuar një foto në profilin  saj ku shihet se ka hequr dorë nga flokët e zeza dhe i ka lyer bjonde. Pamja e saj e re e bën të duket si një tjetër njeri dhe këngëtarja ka marrë shumë komplimente nga fansat.