SI ERDHI ARBANA OSMANI NË FORMË PAS LINDJES? Moderatorja tregon “SEKRETIN” për të gjitha femrat: Kam ngrënë… – AlpeGossip
SI ERDHI ARBANA OSMANI NË FORMË PAS LINDJES? Moderatorja tregon “SEKRETIN” për të gjitha femrat: Kam ngrënë…

SI ERDHI ARBANA OSMANI NË FORMË PAS LINDJES? Moderatorja tregon “SEKRETIN” për të gjitha femrat: Kam ngrënë…

Disa ditë më parë, moderatorja e njohur Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë, e një djali të quajtur Diell. Mirëpo moderatorja ka ardhur shumë shpejt në formë perfekte fizike dhe kjo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Por si ia ka dalë Arbana të ketë këto linja, fare pak ditë pas lindjes?

Në postimet e fundit Arbana ka zgjedhur të tregojë hapat që ka ndjekur me përpikmëri nga ushqimi i shëndetshëm, të pish shumë ujë dhe hapa të tjerë që mund t’i lexoni në postimet më poshtë.