SEKS NË DUSH/ Provoni këto pozicione dhe do ta “avulloni ujin” të gjithin (FOTO) – AlpeGossip
SEKS NË DUSH/ Provoni këto pozicione dhe do ta “avulloni ujin” të gjithin (FOTO)

SEKS NË DUSH/ Provoni këto pozicione dhe do ta “avulloni ujin” të gjithin (FOTO)

Seksi në dush është një nga ato gjërat që duhet provuar gjithmonë e kjo është pak, por shumë e sigurt!

Disa shprehen se marrëdhënia në dush është e sikletshme për shkak të kontaktit me ujin, kurse të tjerë tregojnë se është një eksperiencë mjaft e bukur. Ndoshta këto opinione janë për vetë faktin sepse pozicionet e përdorura nuk kanë qenë ndoshta të duhurat.

Prandaj, më poshtë po ju tregojmë 5 pozicione që duhet të praktikoni seksin në dush! /Blitz.al/

Water Work It

The Bent-Over Bather

The Super Soaker

 

Rub-a-Dub-Dub Dude

 

Wet ‘n’ Wild