Dalin mesazhet…Arjan Çani i shkruan Stresit pas daljes nga burgu (FOTO) – AlpeGossip
Dalin mesazhet…Arjan Çani i shkruan Stresit pas daljes nga burgu (FOTO)

Dalin mesazhet…Arjan Çani i shkruan Stresit pas daljes nga burgu (FOTO)

Reperi Stresi sapo ka dalë nga një ‘përplasje’ e rradhës me policinë.
Këtë herë reperi u kap në flagrancë teksa konsumonte kokainë. Kjo nuk është hera e parë që Stresi shkon pas hekurave, por mundi që të dalë prej andej duke marrë masën e sigurisë me ‘detyrim paraqitje’ dhe gjykim në gjendje të lirë.

Ndërkohë Stresi ka ndarë ën profilin e tij një mesazh që i ka dërguar moderatori Arjan Çani i cili e ka ftuar të jetë pjesë e emisionit ‘Zonë e Lirë’ dhe nga përgjigjia e tij nuk e ka refuzuar ftesën e gazetarit