DO T’A ADHURONI/ Ylli Limani sjell në versionin e tij baladën “Plas” nga Flori Mumajesi (VIDEO) – AlpeGossip
DO T’A ADHURONI/ Ylli Limani sjell në versionin e tij baladën “Plas” nga Flori Mumajesi (VIDEO)

DO T’A ADHURONI/ Ylli Limani sjell në versionin e tij baladën “Plas” nga Flori Mumajesi (VIDEO)

Ylli Limani ka sjellë një surprizë të këndshme për gjithë fansat e tij.

Ai këndoi në versionin e tij baladën “Plas”, nga Flori Mumajesi.

Ylli ka publikuar një pjesë të saj në llogarinë e tij në Instagram, kurse mbishkrimi që i la asaj ishte:

“Si gjithe, me @fatjonmiftari tu u knaq me disa prej kangve ma t’bukura shqip, kesaj rradhe me “Plas” te @iamflorimumajesi 🖤”.

Kujtojmë që Flori Mumajesi me “Plas” zuri vendin e parë në festivalin “Kënga Magjike” dhe po ashtu mori çmimin “Balada më e mirë”.