Ishte rastësi! Ed Sheeran tregon momentin kur u dashurua me parteren e tij - AlpeGossip
Ishte rastësi! Ed Sheeran tregon momentin kur u dashurua me parteren e tij

Ishte rastësi! Ed Sheeran tregon momentin kur u dashurua me parteren e tij

Ai zbuloi se ishte fejuar me dashurinë e tij të shumë viteve, Cherry Seaborn, muajin e kaluar. Dhe tani Ed Sheeran flet për marrëdhënien e tij dhe këshilluesen Taylor Swift.

26-vjeçari tregoi se si këngëtarja Swift i dha një shtysë, që të niste lidhjen me Cherry-n.

Lidhja nisi në shtëpinë e Taylor, më 4 korrik. Historia nisi kështu, isha në festën e Taylor dhe një vajzë që kam pasur në shkollë, që është shumë “cool”, ndodhej në Rhode Island. Dhe unë ii thashë, “Taylor, a mund të vijë ajo?”. Dhe ja ku jemi”, tregon Ed Sheeran.

Një vit pas lidhjes së tyre më 4 korrik, Taylor i dërgoi një dhuratë çiftit për t’i uruar.

Në janar, Ed Sheeran shpalli fejesën e tij me partneren në mediat sociale, duke zbuluar se ai i kishte propozuar vitin e kaluar.