NUK DO TA IMAGJINONIM/ Aktori i njohur hollivudian u shfaq me flamurin e Kosovës (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO TA IMAGJINONIM/ Aktori i njohur hollivudian u shfaq me flamurin e Kosovës (FOTO)

NUK DO TA IMAGJINONIM/ Aktori i njohur hollivudian u shfaq me flamurin e Kosovës (FOTO)

NUK DO TA IMAGJINONIM/ Aktori i njohur hollivudian u shfaq me flamurin e Kosovës (FOTO)

Të gjithë e njohim aktorin Morgan Freeman, por nuk do ta merrnim me mend deri më sot se do të mbështeste Kosovën kaq hapur.

Gjatë një dalje publike, aktori hollivudian u shfaq duke mbajtur në xhaketë flamurin e Kosovës dhe atë amerikan.

Fotot u publikuan nga disa prej diplomatëve të shtetit të Kosovës, të cilët punojnë në Panama.

Aksesori iu dhurua prej tyre dhe aktori u tregua shumë i gatshëm që ta vendoste. “Në shenjë falenderimi i dhuruam flamurin e Kosovës dhe të SHBA-ve, të cilin e vuri me shumë kënaqësi”, shkruhet në postimin e bërë në “Facebook”.