INCIDENTI I PAKËNDSHËM I ALESIA BAMIT/ Pengohet teksa zbriste shkallët dhe… (VIDEO) – AlpeGossip
INCIDENTI I PAKËNDSHËM I ALESIA BAMIT/ Pengohet teksa zbriste shkallët dhe… (VIDEO)

INCIDENTI I PAKËNDSHËM I ALESIA BAMIT/ Pengohet teksa zbriste shkallët dhe… (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme ndodhi një incident në hapjen e spektaklit “Top Arena” në Top Channel.

Teksa po zbriste shkallët e studios, moderatorja Alesia Bami pengohet dhe për pak sa nuk u rrëzua. Fatmirësisht ajo shpëtoi pa rënë për tokë e të vritej

Incidenti i pakëndshëm i Alesia Bamit, pengohet teksa zbriste

Pas këtij incidenti të pakëndshëm, moderatorja e dashur për publikun qeshi dhe tha: “Syri i keq”.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme: