KA BËRË BUZËT? Publikohet foto, ja si dukej Lei Kraja para famës - AlpeGossip
KA BËRË BUZËT? Publikohet foto, ja si dukej Lei Kraja para famës

KA BËRË BUZËT? Publikohet foto, ja si dukej Lei Kraja para famës

Një nga moderatoret më bukuroshe të sportit, Lei Kraja ka qenë shpesh në vëmendje të mediave pasi tashmë ajo është kthyer në një nga personazhet më të dashur për publikun. Nuk kanë munguar rastet kur Lei është akuzuar për ndërhyrje, gjë që ndodh shpesh me VIP-at.

Dhe sot e pyetur nga një ndjekëse nëse i ka bërë buzët, Lei ka publikuar një foto nga fëmijëria dhe i ka dhënë fund thashethemeve.

“Jo, jam bio 150%”, shkruan Lei.

Moderatoren fansat e kanë pyetur edhe për jetën private e një prej tyre i shkruan: “Sa fëmijë dëshiron?”

“Maksimumi 2 se kam përshtypjen do jem fëmijë gjithë jetën për vete”, përgjigjet Lei.