BORA DHE OLSA LARGOHEN NGA “PËR’PUTHEN”/ Zbulohet kush do t’i zëvendësojë – AlpeGossip
BORA DHE OLSA LARGOHEN NGA “PËR’PUTHEN”/ Zbulohet kush do t’i zëvendësojë

BORA DHE OLSA LARGOHEN NGA “PËR’PUTHEN”/ Zbulohet kush do t’i zëvendësojë

Pak kohë më parë u tha se Bora Zemani do të largohej nga “Përputhen”, mirëpo mesa duket kjo nuk është e gjitha.

Bora dhe Olsa largohen nga 'Përputhen', zbulohet kush do t'i

Sipas burimeve për “kryefjala.com”, jo vetëm Bora, por dhe Olsa Muhameti do të largohet nga produksioni. Bëhet me dije se Top Channel po rinovon çdo gjë dhe rolin e saj si autore do e marrë vetë Lori Hoxha.

Bora dhe Olsa largohen nga 'Përputhen', zbulohet kush do t'i

Përsa i përket Bora Zemanit, po të njëjtat burime bëjnë me dije se në vend të saj do të jetë  Ori Nebijaj.

Bora dhe Olsa largohen nga 'Përputhen', zbulohet kush do t'i

Bora dhe Olsa largohen nga 'Përputhen', zbulohet kush do t'i

Bora dhe Olsa largohen nga 'Përputhen', zbulohet kush do t'i