PO ALBI NAKO KU ËSHTË? Pas deklaratës së vjehrrit, Alba Hoxha shihet e vetme (FOTO) – AlpeGossip
PO ALBI NAKO KU ËSHTË? Pas deklaratës së vjehrrit, Alba Hoxha shihet e vetme (FOTO)

PO ALBI NAKO KU ËSHTË? Pas deklaratës së vjehrrit, Alba Hoxha shihet e vetme (FOTO)

Alba Hoxha prej kohësh ka arritur të rrëmbej një pjesë të vëmendjes mediatike jo vetëm nga ana profesionale por për lidhjen e saj me Albi Nakon që ka qenë në qendër të vëmendjes për shumë kohë.

Kjo lidhje ka shkaktuar kureshtje dhe zhurmë te njerëzit. Ndërkohë që Albi Nako po merret me hapjen e akademis ” Albi Nako dance” duket se nuk po i kushton shumë rëndësi partneres duke e lënë vetëm dhe kjo foto na bindi.

Ditën e sotme Alba është parë duke shijuar kafen e mëngjesit  e vetme, kohët e fundit çifti është përkushtuar tek projektet e tyre personale.

Epo Alba këto punë kështu e kanë! /AlpeNews.al

AlpeNews.al