NGA AKSESORËT GOLD TEK KOMINOSHET/ 9 trendet që çdo femër duhet ti veshi tani (FOTO) – AlpeGossip
NGA AKSESORËT GOLD TEK KOMINOSHET/ 9 trendet që çdo femër duhet ti veshi tani (FOTO)

NGA AKSESORËT GOLD TEK KOMINOSHET/ 9 trendet që çdo femër duhet ti veshi tani (FOTO)

Jemi në sezonin e pranverës dhe të gjitha femrat janë duke veshur veshjet më “In” të momentit.

Gjatë javës së modës stilistët e njohur prezantuan trende të shumta dhe të gjithë  femrat janë po lënë kokën pas tyre.

Trendet që ranë në sy  ishin të frymëzuara nga vitet 60 ose 80 duke filluar nga fustanet deri tek këpucët.

Nëse jeni konfuz se cilat veshje do ju tregojn më seksi dhe fashion për muajt e ardhshëm mjfaton të shihni  këto 9 trendet që janë duke bërë namin.

 

 

 

AlpeNews.al